}); -->

Новини

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Семінар директорів ЗНЗ

17 травня 2017 року на базі нашої школи відбувся семінар – практикум директорів ЗНЗ:

«Нові можливості у сфері освіти: пишемо проекти - отримуємо гранти». Учасників семінару з вітальним словом та веселими піснями зустріли учні школи та ансамбль учителів.

 

Директор школи Наталя Іванівна Лучицька радо зустріла гостей і провела для всіх екскурсію територією школи. Наталія Іванівна розповідала всім присутнім про особливості нашої школи, історичні події, ідеї на майбутнє.

Продовженням семінару стала презентація по даній  темі, що провела директор школи. Тут наша директор вкотре підкреслила, що ініціатива має йти саме від людей, які повинні брати безпосередню участь у реалізації спільної ідеї, втілення якої вирішувало б певні проблеми.   Що участь у грантових проектах дасть змогу не тільки відшукати додаткові кошти на потреби місцевих громад, а й згуртувати саму громаду навколо вирішення спільної проблеми. Сьогодення зумовлює керівника ЗНЗ у необхідності залучення додаткових позабюджетних коштів для підтримки закладу. І одним із дієвих шляхів є участь у інвестиційних проектах. Наталя іванівна розповіла про  вдалі діючі проекти, наголосила на повній взаємній співпраці педагогічного колективу,  адміністрації села та громади в цілому. Як результат, ми сьогодні досягли мети діяльності нашого навчального закладу – розвинули партнерські зв’язки між школою і громадою; розробили функціонуючі  проекти, спрямовані на вирішення проблем та задоволення потреб місцевої громади і учнів школи; реалізували концепції навчання впродовж всього життя тощо.

Наступним пунктом семінару був перегляд концерту «Калейдоскоп художньої творчості». Свято надовго запам’ятається нашим гостям найкращими моментами: виступ агітбригади «Веселка», яка діє у нашій школі, мелодійний спів дитячого вокального ансамблю, професійне виконання  пісень вокальним ансамблем учителів,  проникливе виконання вірша «Три сестри»,  ученицею 11 класу Наталією Гаврилюк. А завершився концерт зворушливою піснею  «Не давайте суму жити».

 

07.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

Відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

Відповідно до  Указу Президента України №17/2016 від 22 січня 2016 року «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років»

«З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, тисячолітньої історії державотворення нашого народу, визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку ХХ століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки, їх значення для відновлення Україною незалежності у 1991 році, утвердження історичної єдності земель, консолідації суспільства, зміцнення міжнародного авторитету України та у зв’язку зі 100-річчям подій Української революції 1917-1921 років у ЗШ І-ІІІ ст.с.Жданівка  учнями 10-11 класів  проводилась конференція «Українська революція», «Україна в боротьбі за збереження державної незалежності (1918- 1921 рр.)»  .

Основні завдання конференції:

1)      З'ясувати позиції різних політичних сил в Українській революції, їх сильні та слабкі сторони.

2)      Визначити власну позицію в реальній історичній ситуації – на чиєму боці виступив би кожен учасник конференції, яку політичну силу підтримав би?

3)      Спробувати створити ідеальну модель української національної держави в цей період.

4)      Визначити, чого ми можемо й повинні навчитися на прикладі Української революції.


 
 ВИСНОВКИ

 Історія – це не лише наука про минуле, вона завжди повернута в майбутнє. Занурившись в атмосферу політичної боротьби під час Української революції, ми ясніше бачимо перспективу та завдання, які стоять перед нами сьогодні. Зміцнювати українську державність, жити й працювати в ім'я майбутнього Батьківщини, бути справжнім патріотом – наше завдання сьогодні й повсякчас.

Фотозвіт ТУТ

04.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Наукова спадщина Грушевського

Відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

 

 

Як би хотілося мені стати ватажком хлопців українських!

Робитиму для цього все, що зможу! Може, Бог мені і допоможе!

М. Грушевський

Друга половина ХІХ ст.. подарувала  Україні плеяду видатних науковців, імена яких до цього часу сяють перлинами першої величини у сузір’ї видатних українців. Михайло Сергійович Грушевський — видатний український вчений, громадський і державний діяч, який став символом української нації у ХХ ст. Його монументальна «Історія України-Руси» по праву вважається метрикою нашого народу, а її автора називають Великим Українцем — і літописцем, і творцем історії.

 

З метою вшанування творців національної державності учні 9 класу

ЗШ І-ІІІ ст. с.Жданівка досліджували наукову спадщину М.С.Грушевського.

 

Під час виступу груп  з дослідженнями , відбувається презентація  слайд-шоу першоджерел : «Ілюстрована Історія України», «Про українську мову і українську школу», «Хто такі українці, і чого вони хочуть».

 

1. Визначте, яким був внесок М. Грушевського у розвиток української історичної науки.

2. Назвіть провідні праці М. Грушевського з історії України. Як ви вважаєте, у чому полягало значення цих творів?   

 

04.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Дзвенять кобзареві струни

Дзвенять Кобзареві струни

       Березень в Україні часто називають Шевченківським. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полумяному слові все те, що таїлося в глибині душі народу.

      Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

      Такими словами розпочалась 9 березня урочиста лінійка, присвячена 203 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. На лінійці прозвучали вірші та пісні у виконанні учнів 10 класу.

Протягом тижня проводились різні заходи:

 

 

       В останній день тижня було проведено загальношкільне Шевченківське свято «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки», в якому взяли участь учні 5-11 класів.

 

Свято закінчилося словами:

 

Всі будем молитись і Бога просити,

Щоб мир в Україні настав,

Щоби Україна на бачила крові

І ворог її не топтав…

 

Прозвучав духовний гімн «Боже Великий, єдиний…»

 

19.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні

З метою вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно – патріотичної свідомості у школі була проведена урочиста  лінійка на якій вчитель історії розповіла про трагічні події 2014 року та хвилиною мовчання вшанували загиблих небесної сотні та учасників АТО.

Влаштовано виставку – експозицію «Слава героям» присвячену загиблим – вінничанам 18-20 лютого 2014 року, запалено свічку пам'яті.

На уроках історії демонстрували фільм «Рейд. Сила нескорених», «Свічка пам'яті», під час якого учні  побачили реальні події. У 1-11 класах проводилися виховні години «Революція Гідності і свободи: як це було».

Герої не вмирають, пам'ять про них живе у наших серцях.

 

02.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Минуще все - лиш слово не мине.

 

       Щороку 21  лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Для нас українська мова – це гордість,  бо все, що створено нею, увійшло до скарбниці загальнолюдської культури. Священний обов’язок кожного з нас – берегти нашу мову, збагачувати її, щоб передати прийдешнім поколінням.

Святкова лінійка у нашій школі розпочалася словами: «Рідна мова – це моя земля, що зоветься Україна». Учні 6 класу в українських костюмах поетичними рядками намагалися донести в душі кожного думку про те, що рідна мова – це «скарб, краса, предків надбання, чиста криниця,  музика, пісня стоголоса». Мовою можна користуватися по-різному,  тому лунав тут і дотепний жарт і ніжна солов’їна пісня. ТУТ

 

Потім свято завітало у 2 клас. «Ми є діти українські, хлопчики й дівчатка», співали маленькі учасники дійства. Разом з вчителькою вони намагалися показати всю багатогранну красу українського слова. ТУТ

 

 

23.02.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6
Всього новин: 34